Söyleşi

28 Kasım 2019 Perşembe

Eğitimci-yazar Alişan KAPAKLIKAYA, Fakültemiz  Kültür ve Edebiyat Topluluğu tarafından düzenlenen söyleşi programlarında öğrenciler ve velilerle bir araya geldi.

Öğrenci ve vatandaşların yoğun ilgisinin olduğu Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki programlar Dekanımız Prof. Dr. Serdar MAKBUL’ün selamlama konuşmalarıyla başladı.

Ülkemiz insanı tarafından, anlattığı "siyah pantolon" hikâyesiyle tanınarak gönüllerde yer edinen Alişan KAPAKLIKAYA, “Zirveye Yolculuk ve Motivasyon” ve  “Aile İçi Etkili İletişim ve Mutlu Aile” başlıkları altında gerçekleştirdiği söyleşilerde yaşadığı hayat tecrübelerini mizahi bir dille anlatıp katılımcılara unutulmaz saatler yaşattı. KAPAKLIKAYA, hayatından önemli kesitleri ve yaşadığı hüzünlü olayları da anlatarak salonda bulunanlara duygu dolu anlar yaşattı.

Değer vermenin, sevginin ve bu duyguyu dillendirmenin ne denli önemli olduğunun altını çizen KAPAKLIKAYA, buna olanak ve fırsat varken sevginin dillendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Dekanımız Prof. Dr. Serdar MAKBUL’ün Eğitimci-yazar Alişan KAPAKLIKAYA’ya günün anısına şilt ve hediye takdimi ile  programlar sona erdi.